e-file

Firma e-file to autorzy cenionego przez użytkowników Programu e-pity do wypełniania deklaracji podatkowych oraz aplikacji fillUp pozwalającej w prosty sposób wypełniać formularze.

Narzędzia, które oferują zostały stworzone w idei zachowania prostoty, funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej. Tak jak i my, nie lubią marnować czasu, dlatego tworzą programy, które go oszczędzają.

logo_symplex

Symplex

Celem pracowników Studia Komputerowego Symplex jest uważna obserwacja warunków w jakich działają ich obecni i potencjalni klienci oraz oferowanie im rozwiązań dających poczucie stabilności pracy systemu i pełnej kontroli nad prowadzoną działalnością.

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

TG Soft

Firma TG Soft tworzy oprogramowanie dla firm, choć ich bogata oferta obejmuje również systemy, na których pracują sądy, urzędy, wojsko, biura rachunkowe, szkoły czy szpitale.

W ofercie można znaleźć 10 programów, a wszystkie z nich mogą pracować zdalnie przez Internet.

Smart System

Program Smart System firmy Soft Studio służy do obsługi procesu sprzedaży od strony księgowej oraz do zarządzania stanem magazynowym i wartością towarów w magazynie, a także kontrolą produkcji wyrobów począwszy od zamówień klientów