hunters

Hunters – agencja ochrony

Misją  HUNTERS ® jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia i kompleksowego spełnienia wymagań Klientów, poprzez systematyczne dążenie do świadczenia usług najwyższej jakości oraz położenie szczególnego nacisku na doskonalenie nowoczesnych form i metod zarządzania Spółką. Wyrazem skoncentrowania uwagi na Kliencie jest przyjęcie powyższej Polityki Jakości symbolizowanej hasłem:

Mamy oko na wszystko.

Bezwzględną wartością dla nas jest zaufanie. W naszych działaniach wprowadzamy innowacje przez elastyczne podejście do problemów, poszukiwanie informacji oraz tworzenie rozwiązań biznesowych. Dążymy do osiągania doskonałości poprzez koncentrację na kliencie, podnoszeniu wyników oraz promowanie wprowadzania zmian.

Sklep.GrupaMAGNUM. eu – nowoczesna platforma zakupowa

Sklep.GrupaMAGNUM.eu to nie tylko hurtownia oferująca materiały do montażu okien i drzwi, misją tej firmy jest pełna oddania pomoc klientom.

Jako jedyna hurtownia w tej branży kładzie ogromny nacisk na edukację i zmianę świadomości dotyczącą właściwie wykonanego montażu stolarki, bo to właśnie od montażu zależy czy unikniemy reklamacji i inwestycja w samą stolarkę nam będzie się opłacała.

Pomożemy w każdym przypadku

Obecnie oferujemy ponad 3000 produktów, a z miesiąca na miesiąc ta ilość się zwiększa), prowadzą szkolenia dla firm sprzedających stolarkę i ich montażystów.

GrupaMAGNUM to dynamicznie rozwijająca się firma wdrażająca innowacje nie tylko produktowe, ale też ułatwiające współpracę dla tego jako pierwsza w branży wprowadziła system PrzyjaznaFaktura w celu ułatwienia nie tylko rozliczeń ale przede wszystkim łatwiejszego księgowania zakupionych produktów.